– w ramach

Narodowej Dziękczynnej Pielgrzymki do Rzymu.

W programie m.in. Padwa, Loreto, Lanciano, San Giovanni Rotondo, Monte Sant Angelo, Rzym, Cascia i Asyż.

 

PROGRAM:

 • Dzień 1 – Wyjazd z Radomia w godzinach wczesnoporannych. Przejazd, z krótkimi postojami, przez Czechy i Austrię. Obiadokolacja. Nocleg w okolicach Tarvisio lub Udine.
 • Dzień 2 – Padwa. Śniadanie. Przejazd do Prato della Valle (pomniki Stefana Batorego i Jana III Sobieskiego). Nawiedzenie Bazyliki św. Antoniego. Dalsza podróż w kierunku Gatteo a Mare na wybrzeżu Morza Adriatyckiego. Zakwaterowanie w hotelu. Wypoczynek nad morzem. Obiadokolacja. Nocleg.
 • Dzień 3 – Loreto, Lanciano. Wczesne śniadanie. Zwiedzanie Bazyliki oraz cmentarza polskiego, Msza święta. Następnie przejazd do Lanciano – miejscu cudu eucharystycznego. Przyjazd do San Giovanni Rotondo. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.
 • Dzień 4 – San Giovani Rotondo, Monte Sant’ Angelo. Śniadanie. San Giovani Rotondo. Zwiedzanie miasta w którym żył, pracował i umarł stygmatyk św. Ojciec Pio. Modlitwa przy sarkofagu świętego. Zwiedzanie sanktuarium Św. Michała Archanioła na Monte Sant’ Angelo, z pocz. V w. Obiadokolacja. Nocleg.
 • Dzień 5 – Rzym. Śniadanie. Przejazd do Rzymu i całodzienne zwiedzanie. Zwiedzanie Bazyliki Św. Piotra z grobem św. Piotra i grobem św. Jana Pawła II. Następnie: Piazza Navona, Panteon, Schody Hiszpańskie, Fontanna Di Trevi, Plac Wenecki, Forum Romanum i Koloseum (z zewnątrz). Obiadokolacja. Nocleg.
 • Dzień 6 – Watykan. Wczesne śniadanie. Przejazd do O godz. 10.00 – Uroczysta Msza święta dziękczynna z okazji 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II. Czas wolny. Bazylika na Lateranie lub Bazylika św. Pawła. Obiadokolacja. Nocleg.
 • Dzień 7 – Cascia, Asyż. Śniadanie. Przejazd do Casci – miasta św. Rity. Przejazd do Asyżu: Bazylika Św. Franciszka, Kościół Św. Klary, Bazylia Matki Boskiej Anielskiej. Msza św. Czas wolny. Wczesnym wieczorem wyjazd do Polski.
 • Dzień 8 – Powrót. Przyjazd do Radomia w godzinach późnowieczornych. Zakończenie pielgrzymki.

 

Informacje szczegółowe:

 • Czas trwania: 12-19 maja br. (8 dni)
 • Koszt: 1890 PLN
 • Cena obejmuje:
  • Przejazd autokarem z klimatyzacją;
  • 6 noclegów w hotelach 3-gwiazdkowych i domach pielgrzyma;
  • Wyżywienie zgodnie z programem,
  • Ubezpieczenie KL i NNW;
  • Opiekę pilota;
  • Śpiewnik pielgrzyma; system nagłaśniający Tour Guide;
  • Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
 • Cena nie obejmuje:
  • Dopłaty do pokoju jednoosobowego (120 EURO/osoby) i napojów do obiadokolacji innych niż woda,
  • Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji,
  • Prywatnych wydatków.
  • Dodatkowe opłaty: 60 EURO – płatne u pilota w dniu wyjazdu: przewodnicy miejscowi, opłaty drogowe i wjazdowe do miast, parkingi i inne związane z realizacją programu.
  • Zapisy: Daniel Swend: E: pielgrzymki.radom@gmail.com T: +48 606 807 906.