W tegorocznym konkursie kolęd zorganizowanym przez Parafię Podwyższenia Krzyża Świętego w Zwoleniu MOJA KOLĘDA wzięło udział łącznie 143 osoby. Odbył się on w niedzielę 08.01.2023 w dwóch formach – stacjonarnej oraz on-line. W formie nagrań on-line udział wzięło 4 grupy przedszkolne: „Trzylatki” i 4-5 latki ora 6-latki z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Paciorkowej Woli, grupa 5 latków „Stokrotki” z Publicznego Przedszkola nr 1 oraz jedna dziewczynka lat 9 mieszkająca poza granicami naszego kraju.
W formie stacjonarnego występu udział wzięły grupy dorosłych: Klub Seniora „Pogodna jesień”, Koło Gospodyń Wiejskich „Piątkowy stok” oraz Grupa Modlitwy Św. o. Pio, oraz dwie grupy dziecięco-młodzieżowe: z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Paciorkowej Woli – „Kolorowe nutki” oraz Parafialna Schola Dziecięca.

Solo wystąpiła jedna osoba dorosła i czworo dzieci w wieku 4-8 lat: Oliwier Krok, Kamil Krok, Oliwia Kustra i Borys Kaczmarzyk.

Występy oceniało jury w składzie: ks. Piotr Stępień, p. Urszula Polak i s. Karolina Borzęcka. Konkurs poprowadził p. Mateusz Pindakiewicz, a nad całością techniczną czuwał Adam Chołuj. Nad organizacją całości Konkursu, począwszy od regulaminu aż po rozdanie nagród, czuwała s. Iwona Turowska.

Dziękujemy wszystkim wykonawcom za wspólne kolędowanie na chwałę Nowonarodzonego Jezusa.

Fotorelacja Waldemar Gołdziński