LISTA NA KURS 26-28 VIII BR. ZAPISY PO OGŁOSZENIU W KOŚCIELE OD 31 LIPCA GODZ. 20

Zaprosili na wesele Jezusa i Jego Matkę! J 2,1-2

BEZPOŚREDNIE PRZYGOTOWANIE DO SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA
DEKANAT ZWOLEŃ

PARAFIA PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO W ZWOLENIU

UL. KARD. WYSZYŃSKIEGO 30 – CENTRUM REGIONALNE, I PIĘTRO

 

 

ZGŁOSZENIA na Formularzu Zgłoszeniowym mailem: naszarodzina@parafiazwolen.pl

Bezpośrednie Przygotowanie do Małżeństwa obowiązuje wszystkich planujących małżeństwo w Kościele. W ramach Przygotowania przewidziane są spotkania z kapłanem, psychologiem – terapeutą i doradcami życia rodzinnego. Obejmuje ono wykłady, zajęcia warsztatowe oraz dzień skupienia. Odpowiedzialne i dobre przygotowanie do małżeństwa jest wielką pomocą w życiu małżeńskim i rodzinnym.

Warunki przyjęcia: w Kursie MOŻE UCZESTNICZYĆ WYŁĄCZNIE OBYDWOJE NARZECZONYCH I PRZEZ CAŁY CZAS JEGO TRWANIA!

Pierwszeństwo zapisów na Kurs mają kandydaci  z Dekanatu Zwoleńskiego (gdy jedno z narzeczonych pochodzi z tego Dekanatu).

Pozostałych piszemy na listę rezerwową (w miarę wolnych miejsc).

 


 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest PARAFIA PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO W ZWOLENIU z siedzibą ul. KARD. WYSZYŃSKIEGO 30, 26-700 ZWOLEŃ.